Kujawsko-Pomorskie Centrum
Edukacji Nauczycieli
we Włocławku

Aktualna Oferta

Kursy kwalifikacyjne
Tytuł terminy kierownik
Kurs kwalifikacyjny z zakresu zarządzania oświatą 19.10.201814.00-18.00 20.10.201808.00-16.00 26.10.201814.00-18.00 27.10.201808.00-16.00 09.11.201814.00-18.00 10.11.201808.00-16.00 24.11.201808.00-16.00 07.12.201814.00-18.00 08.12.201808.00-16.00 14.01.201908.00-16.00 15.01.201908.00-16.00 16.01.201908.00-16.00 17.01.201908.00-16.00 18.01.201908.00-16.00 22.02.201914.00-18.00 23.02.201908.00-16.00 15.03.201914.00-18.00 16.03.201908.00-16.00 12.04.201914.00-18.00 13.04.201908.00-16.00 11.05.201914.00-18.00 12.05.201908.00-16.00 17.05.201914.00-18.00 18.05.201918.00-16.00 21.06.201914.00-18.00 Ewa Olejnik
prowadzący:
Ewa Olejnik
Kursy / Warsztaty / Seminaria
Tytuł terminy kierownik
Metoda Wspólnej Sprawy skuteczną reakcją na zjawisko przemocy w szkole (kurs blended learning) 25.10.201814.30-17.00 Katarzyna Zawacka
prowadzący:
Katarzyna Zawacka
Tańce polskie (warsztaty) 10.11.20189.00-13.00 17.11.20189.00-13.00 Jolanta Kolibowska
prowadzący:
Maciej Mielczarski - kierownik Zespołu Pieśni i Tańc
Kurs kierowników wycieczek szkolnych 24.11.20188.00-17.00 18.05.20198.00-17.00 Katarzyna Zawacka
prowadzący:
Katarzyna Zawacka
Elementy programowania na języku polskim (warsztaty) 14.11.201815.30-18.00 21.11.201815.30-18.00 28.11.201815.30-18.00 Aneta Gabryelczyk
prowadzący:
Małgorzata Kowalska-Tuszyńska - nauczyciel w SP nr 2
Czytanie i programowanie (warsztaty) 17.11.20189.00-14.00 Barbara Leszczyńska
prowadzący:
Anna Puścińska, Barbara Leszczyńska, Alicja Przytoms
Wspomaganie nauczycieli w zakresie kształcenia kompetencji kluczowych uczniów (warsztaty) 22.11.20189.00-12.30 Ewa Olejnik
prowadzący:
Ewa Olejnik
Rozwijanie postaw patriotycznych dziecka (warsztaty) 27.11.201815.00-17.30 04.12.201815.00-17.30 11.12.201815.00-17.30 Jolanta Kolibowska
prowadzący:
Jolanta Kolibowska
Uczenie się przez eksperymentowanie: pytaj, doświadczaj, wnioskuj (warsztaty) 13.11.201814.30-17.45 20.11.201814.30-17.45 Tamara Kozikowska
prowadzący:
Tamara Kozikowska
Niekonwencjonalne rozwiązania sprzyjające uczeniu się dziecka przedszkolnego (warsztaty) 13.11.201815.00-17.30 20.11.201815.00-17.30 29.11.201815.00-17.30 Jolanta Kolibowska
prowadzący:
Jolanta Kolibowska
Integracja sensoryczna - dlaczego jest ważna i jak nauczyciel może podnosić jej poziom? (warsztaty) 01.12.20188.30-13.30 Irena Kaczmarowska
prowadzący:
Irena Kaczmarowska
Jak przygotować ucznia do egzaminu po ósmej klasie? (warsztaty) 05.12.201815.30-18.00 12.12.201815.30-18.00 Aneta Gabryelczyk
prowadzący:
Aneta Gabryelczyk
Programy w pracy nauczyciela - konstruowanie, wdrażanie i ewaluacja (warsztaty) 19.11.201815.30-18.00 26.11.201815.30-18.00 03.12.201815.30-18.00 Irena Kaczmarowska
prowadzący:
Irena Kaczmarowska
Egzamin z języka angielskiego po ósmej klasie szkoły podstawowej (warsztaty) 15.12.20189.15-14.00 Patryk Krzemiński
prowadzący:
Patryk Krzemiński
Sieci współpracy i samokształcenia
Tytuł terminy kierownik
Doskonalenie umiejętności wychowawczych nauczyciela 26.09.201815.00-16.00 29.05.201915.00-16.00 Katarzyna Zawacka
prowadzący:
Katarzyna Zawacka
Akademia nauczycieli bibliotekarzy - czytelnicze inspiracje 25.10.20189.00-12.00 21.02.20199.00-12.00 25.04.20199.00-12.00
prowadzący:
Joanna Grabowska, Agata Safian
Doradztwo zawodowe w wychowaniu przedszkolnym i edukacji wczesnoszkolnej 11.10.201815.00-18.00 07.02.201915.00-18.00 17.05.201915.00-18.00 Jolanta Kolibowska
prowadzący:
Jolanta Kolibowska
Twórczy nauczyciel przedszkola 28.11.201815.00 - 17.30 11.02.201915.00 - 17.30
prowadzący:
Jolanta Kolibowska
Oferta dodatkowa
Tytuł terminy kierownik
ABC dla początkujących nauczycieli bibliotekarzy Małgorzata Sudomir
prowadzący:
Małgorzata Sudomir
Narzędzia diagnostyczne i metody pracy szkolnego doradcy zawodowego Agata Antkowska
prowadzący:
Agata Antkowska
Egzamin ósmoklasisty. Vademecum nauczyciela. Matematyka 14.11.201814.30-17.45 22.11.201814.30-17.45 Zbigniew Wawrzonkoski
prowadzący:
Zbigniew Wawrzonkoski
Skuteczne strategie w uczeniu się i nauczaniu języka niemieckiego 28.11.201814:30-17:45 Patryk Krzemiński
Papierowa draka od malucha do starszaka – kinezjologiczna zabawa dydaktyczna 23.11.201815.00-17.30 29.11.201815.00-17.30 Jolanta Kolibowska
prowadzący:
Ewa Chełminiak
Innowacje pedagogiczne- projektowanie i realizacja (grupa II) 13.12.201814.00-18.00 Lena Tkaczyk
prowadzący:
Lena Tkaczyk
Dobra współpraca - sposoby integracji i skutecznego działania w praktyce wychowawczej 19.11.201815.00-17.30 26.11.201815.00-17.30 05.12.201814.00 - 16.00 Jolanta Kolibowska
prowadzący:
Jolanta Kolibowska, Katarzyna Zawacka
Bezpieczna szkoła 05.12.201814.00-18.00 Katarzyna Zawacka